Toulky minulostí

Fotografie z akce Bílá hora 1620

obrazek

Na stránkách fotogalerie byly uveřejněny fotky z dobové ukázky Bílá hora 1620. Současně bychom vás rádi upozornili na další fotografie, které od konce srpna ve fotogalerii postupně uveřejňujeme. Většinou se jedná buď o fotografie z akcí nebo z našich cest. Autorem drtivé většiny fotografií je Pavel Minařík.

Současně bychom vás rádi upozornili, máte-li o dané fotografie zájem (chtěli byste je vystavit na vlastní stránce nebo v diskusi), abyste nás o této skutečnosti informovali v sekci napiště nám. Přejdete tak porušování autorských práv, se kterým jsme se už setkali (autorský zákon je ve věci odborného a vědeckého užití shovívavý, každopádně je v zakotvena povinnost nenakládat s informacemi bez vědomí autora a při uvedení jeho díla – citaci – uvést zdroj). V případě citace (nebo umístění fotografie) je nutné uvést adresu, na které je originál umístěn, adresu stránek www.vojenstvi.cz, jejich název „Československé vojenství“ a identifikační číslo stránek ISSN 1802–1514.

Řídíme se systémem citování, který je uveden na adrese http://info.sks.cz/…u/citace.htm (oddíl 2. Elektronické seriálové publikace – elektronický časopis).

Děkujeme za pochopení a přejeme mnoho příjemných zážitků s našimi fotografiemi.

««« Předchozí text: Příběhy železné opony Následující text: Muzeum historické vojenské techniky (Museum für historische Wehrtechnik) v obci Röthenbach an der Pegnitz »»»

Související:auto bila hora bílá hora bílá hora (4) bila-hora časopis ejem fotografie hora minaďż˝

Václav Bartoš | Neděle 15.10.2006, 11:00 | Informace, zajímavosti, akce | trvalý odkaz | tisk | 1624x